Jávea.com | Xàbia.com
Zoek

Meer dan 200 zeilers sluiten de 48 zeilweek van de Jávea Yacht Club af

Augustus 30 van 2022 - 10: 06

Afgelopen weekend, de Club Náutico Jávea, sloot de 48ste editie van de Zeilweek af. Overdag werden er zeilregatta's voor kinderen, jongeren en windsurfen gehouden, waaraan meer dan 200 zeilers deelnamen.

Van hun kant brachten de Rodolfo Tomás de Optimist en 420 trofeeën 73 optimistische zeilers en 12 koppels van 420 van verschillende clubs in de Valenciaanse Gemeenschap samen. Na de twee dagen regatta's in de kinderklasse waren de beste Antonio Pérez, van de Real Club Náutico de Calp in klasse B, en Carlota Gómez, van de Club Náutico Jávea in klasse A.

Ondertussen, in 420, scoorde het betwiste evenement voor de regionale ranglijst en de beste waren het paar van de Club Náutico Jávea gevormd door Arantza Reig en Lucy Crosbie, die ook de prijs in de vrouwelijke categorie ontvingen.

Windsurfclassificatie

In totaal namen 32 zeilers deel aan de Windsurf trofee in verschillende klassen en onder hen waren de beste:

  • Bic Techno sub15: Enrique Parres van de Santa Pola Yacht Club
  • Bic Techno sub17: Manuel Montánchez van de Spaans-Franse windsurfclub van Valencia
  • Bic Techno plus: Manuel Torres van de Santa Pola Yacht Club
  • U17 Open Folie: Jiri Stepanek
  • Open foil sub19: Yolanda Clement van Club Náutico Santa Pola
  • IqFoil: Octavio Ramón van de Javea Yacht Club
  • A: Humberto Martínez van de Royal Yacht Club van Cartagena

Tijdens de prijsuitreiking voor de Rodolfo Tomás-trofee, gemaakt door het lokale bedrijf 3D Xàbia, bedankte het lid van Sailing, Carlos Carbonell, het hele team van de Club Náutico Jávea voor het werk dat de viering van de zeilweek ook mogelijk heeft gemaakt zoals de aanwezigheid van zeelieden die uit de hele Gemeenschap zijn gekomen.

Het evenement werd bijgewoond door Silvia Borso, van de zeilfederatie, de president van de Jávea Yacht Club, Arturo Miquel, de vice-president, Marta Camps, het lid van Sailing, Carlos Carbonell en Pascual Peris, van de Gandia Yacht Club.

Volledige ranglijst

420

  • 1 Lucy Crosbie en Arantza Reig (CN Jávea)
  • 2 Nando Puig en Kevin Lenis (CN Jávea)
  • 3 Miguel Campos en Pablo Moreno (Royal Regatta Club van Alicante en Royal Yacht Club van Valencia)

Optimist B

  • 1 Antonio Pérez (Koninklijke Nautische Club van Calpe)
  • 2 Agueda Ivorra (CN Altea)
  • 3 Joan Marcel Rosell (CN Altea)

Optimist A

  • 1 Carlota Gomez (CN Javea)
  • 2 Mateo Carbonell (CN Javea)
  • 3 Raül Martínez (CN Jávea)

Bic Techno sub15

  • 1 Enrique Parres (CN Santa Pola)
  • 2 Gonzalo Ruiz (CN Santa Pola)
  • 3 Noor Saidi (CN Javea)

Bic Techno sub17

  • 1 Manuel Montánchez (Spaanse Franse windsurfclub Valencia)
  • 2 Mauro Guijarro (CN Javea)
  • 3 Daniel Postigo (CN San Ramón de Madrid)

Bic TechnoPlus

  • 1 Manuel Torres (CN Santa Pola)
  • 2 Rodrigo Olmos (CN Javea)
  • 3 Julia Martinez (CN Javea)

Open folie sub17

  • 1Jiri Stepanek
  • 2 Antonio Sánchez (CN Santa Pola)
  • 3 Jorge Monparler (CN Javea)

Open folie sub19

  • 1 Yolanda Clemente (CN Santa Pola)
  • 2 Esteban Parres (CN Santa Pola)
  • 3 Jose Luis Marin (Valencia Yacht Club)

IqFoil

  • 1 Octavio Ramón (CN Javea)
  • 2 Carlos Sánchez (CN Santa Pola)

R

  • 1 Humberto Martínez (Koninklijke Jachtclub van Cartagena)
  • 2 Rafa Ros (EV Seasurf Patrol)
  • 3 Luis Camacho (Zeilclub Blanes)
Laat een reactie achter

    28.803
    2.019
    9.411
    838