Jávea.com | Xàbia.com
Zoek

Geweldige deelname aan de XI Journey to Nado de Xàbia

29 juni 2021 - 12: 05

De baai van Xàbia organiseerde afgelopen zondag de XI Swimming Crossing van de stad met in totaal 343 deelnemers, waarmee bijna de limiet van plaatsen werd bereikt. De test, die om 8 uur begon, was opgedeeld in drie verschillende routes met verschillende afstanden: 30 meter (van Arenal-strand a Strand van La Grava), 1.500 meter (Playa I Montañar a Strand van La Grava) en 500 meter (in Playa La Grava was deelname aan deze tour beperkt tot schoolkinderen).

De eerste drie ingedeeld in elk van de categorieën ontvingen een trofee.

Beoordeling in 3000 meter

:

U21 Heren:

1. Alexander Mérida met een tijd van 43:28
2. Iván Más met een tijd van 49:16

U21 Dames:

1. Aida Martínez met een tijd van 46:23
2. Danna Ferrer met een tijd van 49:25
3. María Masià met een tijd van 58:16

Senior man:

1. David Huertas met een tijd van 38:47
2. José Vicente Romero met een tijd van 42:55
3. Ramón Tamarit met een tijd van 43:03

Senior vrouw:

1. Soraya Pérez met een tijd van 40:52
2. Sabina Martínez met een tijd van 41:23
3. Cristina Roselló met een tijd van 50:43

Meester + Man:

1. Juan Alfonso Delgado met een tijd van 44:50
2. Toni Escrivá met een tijd van 47:30
3. Diego Cortés met een tijd van 49:18

Meester + Vrouw:

1. Ana Terencio met een tijd van 56:53
2. Asunción Vidal met een tijd van 1:18:59

Classificatie op de 1500 meter

U21 Heren:

1. Joan Sanchis met een tijd van 21:48

U21 Dames:

1. Monica Pabreza met een tijd van 25:05
2. Nadet Bisbal met een tijd van 26:53
3. Mireia Sanchis met een tijd van 27:39

Senior man:

1. Miguel Fernández met een tijd van 20:42
2. Alejandro Blanco met een tijd van 21:33
3. Juan Antonio García met een tijd van 21:38

Senior vrouw:

1. Majo Ferrer met een tijd van 23:17
2. Encarna Cabrera met een tijd van 23:41
3. Ainhoa ​​​​Malonda met een tijd van 24:21

Meester + Man:

1. Jaime Girbes met een tijd van 27:58
2. José Alberto Lage met een tijd van 28:17
3. Julio Vicente Sancho met een tijd van 28:24

Meester + Vrouw:

1. Manuela Ruz met een tijd van 32:05
2. Isabel Real met een tijd van 32:05
3. Reyes Borrachero met een tijd van 35:28

Beoordeling in 500 meter

:

1. Gabriel Gallardo met een tijd van 6:15 (eerste mannelijke cadet)
2. Asier Sendra met een tijd van 6:55 (eerste Alevín reu)
3. Carla Saniuta met een tijd van 7:01 (eerste vrouwelijke Cadet)
4. Ariadna Acebal met een tijd van 7:19 (Eerste Alevín-vrouw)
5. Nicol Bisbal met een tijd van 7:41 (First Infant female)
6. Dídac Cortes met een tijd van 8:03 (Male Infant First)
7. Aleix Cortes met een tijd van 8:25 (tweede man Alevín)

Laat een reactie achter

    28.803
    1.973
    8.829
    770